Wybór języka:
21.08.2017 - by Marta

Must have! Kamienne dekory od Pfleiderer cz. II

Natura nas inspiruje, dzięki niej możemy tworzyć aranżacje wnętrz, w których czujemy się dobrze. Coraz chętniej sięgamy przy urządzaniu naszych domów i mieszkań po dekory przypominające drewno czy kamienie. Dziś zapraszamy do zapoznania się z dekorem Ipanema Biała S61011 (R6265 CT), w ramach naszego cyklu postów o kamiennych inspiracjach.

Jak piasek

Wzór ten nieprzypadkowo nosi nazwę dzielnicy w Rio de Janeiro, w której znajduje się plaża będąca przedłużeniem słynnej Copacabana. Ipanema już przy pierwszym spojrzeniu, przywodzi na myśl miękki i ulotny piasek - wypłukany przez fale oceanu i wypalony przez silne słońce. Układające się w podłużne pasma drobne, szare elementy wyraźnie odcinają się od bardzo jasnego, niemal białego tła. Stwarzając wrażenie jakby je "brudziły" (dokładnie tak samo jak drobne kamyki czy pył brudzą jasny plażowy piasek), jednocześnie budzą je do życia, nadając dynamizmu i autentyczności.

 

Ipanema Biała to propozycja do kuchni tych, którzy kochają ciepłe i komfortowe,
a zarazem szykowne wnętrza.Odnajdzie się w aranżacjach w stylu skandynawskim,
ale też glamour. Ciekawe zestawienie stworzy z barwami mocnymi, ale też... pastelami.

 

Najkorzystniej prezentować się będzie w duecie z rysunkiem naturalnego drewna.

(Marta)

0

 
 
31.08.2018 - by Kasia

Jedną z najbardziej newralgicznych powierzchni w kuchni jest ściana nad blatem, która pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale (...)

27.08.2018 - by Kasia

Blat kuchenny to powierzchnia szczególna. Z jednej strony, najbardziej wyeksponowana, z drugiej zaś, najmocniej narażona na działanie wilgoci, (...)

24.08.2018 - by Marta

Metale i materiały nimi inspirowane na dobre rozgościły się w meblarstwie i aranżacji wnętrz, zdobywając coraz liczniejsze grono (...)

17.08.2018 - by Kasia

Wyspa w kuchni to modne rozwiązanie, a też bardzo praktyczne. Nie ma wątpliwości, że jest to sposób urządzania (...)

15.08.2018

Wygodny kącik do nauki można zaaranżować w praktycznie każdym pomieszczeniu. Co więcej, można urządzić go tak, by stał (...)

02.08.2018 - by Kasia

Piękne wnętrza mają siłę przyciągania, zapadają w pamięć i sprawiają, że chcemy do nich wracać. Nowy produkt Pfleiderer (...)

31.07.2018 - by Kasia

Kolorowe mozaiki, słońce, piasek i lazurowa woda, soczyste cytrusy oraz majestatyczne piękno gór. Brzmi jak bajka? To magia (...)

23.07.2018 - by Marta

Otaczający szpital w Leverkusen park stał się inspiracją dla projektu, który przenosi odwołujące się do różnych zmysłów elementy (...)

18.07.2018 - by Kasia

Minimalistyczna i odważna kolekcja dekorów – Black coffee od Pfleiderer, to ciekawy sposób na aranżację nowoczesnego wnętrza.

17.07.2018 - by Marta

Kuchnia jest sercem domu, to tutaj spędzamy czas z rodziną, jedząc wspólne śniadania lub popijając poranną kawę. (...)