Wybór języka:
21.08.2017 - by Marta

Must have! Kamienne dekory od Pfleiderer cz. II

Natura nas inspiruje, dzięki niej możemy tworzyć aranżacje wnętrz, w których czujemy się dobrze. Coraz chętniej sięgamy przy urządzaniu naszych domów i mieszkań po dekory przypominające drewno czy kamienie. Dziś zapraszamy do zapoznania się z dekorem Ipanema Biała S61011 (R6265 CT), w ramach naszego cyklu postów o kamiennych inspiracjach.

Jak piasek

Wzór ten nieprzypadkowo nosi nazwę dzielnicy w Rio de Janeiro, w której znajduje się plaża będąca przedłużeniem słynnej Copacabana. Ipanema już przy pierwszym spojrzeniu, przywodzi na myśl miękki i ulotny piasek - wypłukany przez fale oceanu i wypalony przez silne słońce. Układające się w podłużne pasma drobne, szare elementy wyraźnie odcinają się od bardzo jasnego, niemal białego tła. Stwarzając wrażenie jakby je "brudziły" (dokładnie tak samo jak drobne kamyki czy pył brudzą jasny plażowy piasek), jednocześnie budzą je do życia, nadając dynamizmu i autentyczności.

 

Ipanema Biała to propozycja do kuchni tych, którzy kochają ciepłe i komfortowe,
a zarazem szykowne wnętrza.Odnajdzie się w aranżacjach w stylu skandynawskim,
ale też glamour. Ciekawe zestawienie stworzy z barwami mocnymi, ale też... pastelami.

 

Najkorzystniej prezentować się będzie w duecie z rysunkiem naturalnego drewna.

(Marta)

0

 
 
11.06.2018 - by Marta

Oto realizowany w Polsce projekt, w ramach którego architekt Piotr Kuczia na niewielkiej powierzchni wprowadza innowacyjne, oryginalne i (...)

04.06.2018 - by Marta

W firmie Geberit AG, która jest liderem rynku produktów sanitarnych, powiązanie przemysłu i natury odgrywa szczególną rolę, ponieważ (...)

28.05.2018 - by Kasia

Delikatna, nieskazitelna, śnieżnobiała. Porcelana, cieniutka odmiana ceramiki wyprodukowana po raz pierwszy w VII w., do dziś uchodzi za (...)

21.05.2018 - by Kasia

Parter stylowego hotelu Le Méridien w pobliżu Opery Wiedeńskiej zmienił się w przyjazne, ekstrawaganckie miejsce, w którym w (...)

15.05.2018 - by Kasia

Czy wiesz gdzie w Twoim domu jest najwięcej bakterii i wirusów? Wcale nie w toalecie! Jak pokazują badania, (...)

07.05.2018 - by Marta

Kolekcja blatów Premium Pfleiderer to rozwiązanie dla tych, którzy od materiałów wykończeniowych oczekują czegoś więcej niż wyłącznie estetyki. (...)

02.05.2018 - by Kasia

Podczas tegorocznych targów designu iSaloni w Mediolanie, odbyła się impreza, będąca nie lada gratką dla miłośników pięknych kuchni (...)

27.04.2018 - by Marta

Piękno laminatów HPL Pfleiderer kryje się nie tylko w wyjątkowych dekorach, ale również w fascynujących strukturach, które sprawiają, (...)

24.04.2018 - by Kasia

Redakcja „Harvard Business Review Polska” we współpracy z Departamentem Zarządzania Aktywami DM TMS Brokers S.A oraz ze Stowarzyszeniem (...)

22.04.2018 - by Marta

W minionym tygodniu Pfleiderer uczestniczył w III Targach Budownictwa Drewnianego "Drewdom", które odbyły się 20-22 kwietnia br. w (...)