Wybór języka:
26.04.2016 - by anna

Kuchnia z dekorem Tomka Rygalika

Bogaty, nieregularny rysunek drewna dekoru Pfleiderer w zestawie mebli kuchennych "Brzoza" Stolkar doskonale komponuje się z prostymi bryłami szafek.

Proste bryły szafek dostępnych w ramach zestawu mebli kuchennych "Brzoza" ciekawie współgrają z niezwykle ciekawym i bogatym rysunkiem zastosowanego dekoru Pfleiderer.

"Brzoza Ojców Termo" powstał w projekcie „Brzoza Polska” zainicjowanym przez firmę Pfleiderer Grajewo w kooperacji z Interprint i znanym designerem Tomkiem Rygalikiem. Celem projektu było zachowanie zagrożonego wyginięciem gatunku drzewa i umożliwienie wykorzystania go w meblarstwie. Dekor ten pełen jest nieregularności i kontrastów, a wybarwienie o brązowej tonacji interesująco podkreśla i uwypukla wszystkie elementy rysunku naturalnego drewna.

Meble kuchenne BRZOZA firmy Stolkar to propozycja ponadczasowa poprzez swoje odwołanie do przyrody polskiej oraz uniwersalny charakter i szerokie możliwości wykorzystania poszczególnych dekorów. „Brzoza Ojców” stanowi odwzorowanie naturalnego, ukształtowanego przez trudne warunki wegetacji w górskim środowisku, drewna.

www.Pfleiderer.pl

www.Stolkar.pl

(anna)

0

 
 
31.08.2018 - by Kasia

Jedną z najbardziej newralgicznych powierzchni w kuchni jest ściana nad blatem, która pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale (...)

27.08.2018 - by Kasia

Blat kuchenny to powierzchnia szczególna. Z jednej strony, najbardziej wyeksponowana, z drugiej zaś, najmocniej narażona na działanie wilgoci, (...)

24.08.2018 - by Marta

Metale i materiały nimi inspirowane na dobre rozgościły się w meblarstwie i aranżacji wnętrz, zdobywając coraz liczniejsze grono (...)

17.08.2018 - by Kasia

Wyspa w kuchni to modne rozwiązanie, a też bardzo praktyczne. Nie ma wątpliwości, że jest to sposób urządzania (...)

15.08.2018

Wygodny kącik do nauki można zaaranżować w praktycznie każdym pomieszczeniu. Co więcej, można urządzić go tak, by stał (...)

02.08.2018 - by Kasia

Piękne wnętrza mają siłę przyciągania, zapadają w pamięć i sprawiają, że chcemy do nich wracać. Nowy produkt Pfleiderer (...)

31.07.2018 - by Kasia

Kolorowe mozaiki, słońce, piasek i lazurowa woda, soczyste cytrusy oraz majestatyczne piękno gór. Brzmi jak bajka? To magia (...)

23.07.2018 - by Marta

Otaczający szpital w Leverkusen park stał się inspiracją dla projektu, który przenosi odwołujące się do różnych zmysłów elementy (...)

18.07.2018 - by Kasia

Minimalistyczna i odważna kolekcja dekorów – Black coffee od Pfleiderer, to ciekawy sposób na aranżację nowoczesnego wnętrza.

17.07.2018 - by Marta

Kuchnia jest sercem domu, to tutaj spędzamy czas z rodziną, jedząc wspólne śniadania lub popijając poranną kawę. (...)