Wybór języka:
08.06.2015 - by jek

Oddziaływanie przedmiotu

Przedmioty mają ogromną siłę oddziaływania. To z nimi się identyfikujemy. Nimi otaczamy. Wypełniając przestrzenie stanowią o Nas. Materia, z której są wykonane, potrzebuje formy nadanej przez człowieka.

 

Przedmioty mają ogromną siłę oddziaływania. To z nimi się identyfikujemy. Nimi otaczamy. Wypełniając przestrzenie stanowią o Nas. Materia, z której są wykonane, potrzebuje formy nadanej przez człowieka.

Motto młodego kieleckiego studia projektowo-konstrukcyjnego METAFOR, którego założycielem jest Wojciech „Wo” Mierzwa bardzo dobrze oddaje ducha projektów meblarskich, które tam powstają. Przyjrzyjmy się kilku wybranym.

Po więcej zapraszamy na METAFOR

 

Solidny blat z polskiego dębu w kombinacji z modularnymi nogami tworzy ławę o nazwie Quadra. Pięć pasujących do siebie elementów daje połączenie industrialnego stylu z domową atmosferą. Wykonany jest ręcznie z litego drewna dębowego pokrytego dębowym obłogiem, zapewnia wysoką elastyczność drewna i doskonałą odporność. Wymiary: W1330 x D730 x H450

 

 

Biurko Grafo Swoją genezę bierze w miejscu gdzie każda twórcza myśl przelewana jest na papier. Gdzie kończy się surowa kalkulacja a zaczyna kreatywność. Jest meblem eleganckim, dopracowanym i szlachetnym – tak w formie, jak i w funkcji.

Najlepiej odnajdzie się wśród osób które docenią rzemieślnicze wykonanie i wysokiej jakości materiały. Specjalnie wyselekcjonowane drewno dębowe lub bukowe pochodzące z polskich lasów, w połączeniu z najwyższej jakości skórą i ręcznym szyciem, dają poczucie wyjątkowości.

Grafo pasuje do kameralnych pomieszczeń (wymiary: 1000 x 630 x 930mm).

 

 

(jek)

0

 
 
31.08.2018 - by Kasia

Jedną z najbardziej newralgicznych powierzchni w kuchni jest ściana nad blatem, która pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale (...)

27.08.2018 - by Kasia

Blat kuchenny to powierzchnia szczególna. Z jednej strony, najbardziej wyeksponowana, z drugiej zaś, najmocniej narażona na działanie wilgoci, (...)

24.08.2018 - by Marta

Metale i materiały nimi inspirowane na dobre rozgościły się w meblarstwie i aranżacji wnętrz, zdobywając coraz liczniejsze grono (...)

17.08.2018 - by Kasia

Wyspa w kuchni to modne rozwiązanie, a też bardzo praktyczne. Nie ma wątpliwości, że jest to sposób urządzania (...)

15.08.2018

Wygodny kącik do nauki można zaaranżować w praktycznie każdym pomieszczeniu. Co więcej, można urządzić go tak, by stał (...)

02.08.2018 - by Kasia

Piękne wnętrza mają siłę przyciągania, zapadają w pamięć i sprawiają, że chcemy do nich wracać. Nowy produkt Pfleiderer (...)

31.07.2018 - by Kasia

Kolorowe mozaiki, słońce, piasek i lazurowa woda, soczyste cytrusy oraz majestatyczne piękno gór. Brzmi jak bajka? To magia (...)

23.07.2018 - by Marta

Otaczający szpital w Leverkusen park stał się inspiracją dla projektu, który przenosi odwołujące się do różnych zmysłów elementy (...)

18.07.2018 - by Kasia

Minimalistyczna i odważna kolekcja dekorów – Black coffee od Pfleiderer, to ciekawy sposób na aranżację nowoczesnego wnętrza.

17.07.2018 - by Marta

Kuchnia jest sercem domu, to tutaj spędzamy czas z rodziną, jedząc wspólne śniadania lub popijając poranną kawę. (...)